Fritz Aigner
(Linz 1930-2005) "Erotische Darstellung", seitlich rechts monogrammiert FA, Federzeichnung, ca. 29 x 38 cm, Passepartout, Glas, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
10.06.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 800,- do EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Fritz Aigner
Aukce: | Moderne Kunst in Linz |
Datum: | 10.06.2010 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.05. - 10.06.2010 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena: